ttirajlogo
Hakkımızda
Dijital Baskı - Ofset
Tiraj Basım: Baskıda Uzmanlık ve Güvenin Adresi
Her Baskı Bir Başyapıt, Her Müşteri Bir Ortağımız

Tiraj Basım olarak, 2010 yılından bu yana matbaa baskının inceliklerini ustalıkla sunuyoruz.  Ofsetten dijitale, kırtasiye ofis malzemelerinden resmi evrak ve fatura basımına kadar geniş bir hizmet yelpazesine sahibiz, bu alanda Maliye ile yaptığımız anlaşma sayesinde de güvenilir ve yetkin hizmetler sunmaktayız. Tek bir baskıdan milyonluk siparişlere kadar, her ölçekten talebi karşılayabilecek teknolojik altyapımız ve deneyimli ekibimizle siz değerli müşterilerimizin yanındayız.

Tekrar Edilen İş
0%
Zamanında Teslimat
0%
Müşteri Memnuniyeti
0%
Rakamlarla Tiraj Basım

Tiraj Basım olarak, geçen her yıl bize matbaa ve dijital baskı alanlarında daha da ileri gitme fırsatı verdi. 24 yıllık derinlemesine deneyimimiz binlerce mutlu müşterimiz ve başarıyla tamamladığımız projelerimiz ile sektördeki lider konumumuzu sürekli pekiştirdik. 

0

Yıllık Tecrübe

0 +

Mutlu Müşteri

0 +

Başarılı Proje

Tiraj Basım
Değerlerimizle Şekillenen Yarınlar

Vizyonumuz

Baskı dünyasında yenilikçi çözümlerle öncü olmak ve sürekli gelişen teknolojiyi, sürdürülebilir yaklaşımlarla birleştirerek sektör standartlarını yükseltmek.

Mottomuz

"Her baskı bir eser, her müşteri bir değer."

Misyonumuz

Kaliteden ödün vermeden, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak, her baskıda sanat ve zanaatı en yüksek standartlarda sunmak.

We strive to work with the best.

açıklama

BİLGİ ALIN

0543 563 17 27