ttirajlogo
Organizasyonun Şık Hali: Cepli Dosyalar
Belgelerinizi Bir Arada Tutun, Profesyonelliğinizi Öne Çıkarın

Tiraj Basım ile her sunumunuzda mükemmelliği yakalayın. İster tek cepli basit bir tasarım, ister çok cepli karmaşık bir düzen olsun, ihtiyacınıza özel cepli dosyalarımızla belgeleriniz her zaman düzenli ve etkileyici.

Tasarım Konusunda Endişelenmenize Gerek Yok; Siz Çayınızı Yudumlarken, Biz Sizin İçin En İyi Tasarımı Yaratıyoruz
Cepli Dosya

Cepli Dosyalar, firmanızın belge ve ürünlerini düzenli bir şekilde sunumlarınızda sergilemeniz için tasarlanmıştır. Her bir cepli dosya, tekli, çiftli veya özelleştirilmiş ceplerle talebinize göre özel olarak hazırlanabilir. Dosyanın boyutu ve diğer detayları tam olarak ihtiyacınıza uygun şekilde şekillendirilebilir. Dosyalarınızın daha profesyonel bir görünüm kazanması için selefon, lak, kabartma ve diğer özel işlemleri ekleyebilirsiniz.

Tiraj Basım olarak, ne kadarlık bir üretim gerektiğine bakmaksızın, tek bir üründen milyonlarca ürüne kadar cepli dosya üretimini gerçekleştirebiliriz. İşletmenizin büyüklüğü ne olursa olsun, az sayıdaki cepli dosya taleplerinizde bile sizlere destek olmaktan memnuniyet duyarız. Eğer henüz bir tasarımınız hazır değilse, ekibimiz siz rahatınıza bakarken tasarımınızı oluşturmaya başlar. Kişisel ihtiyaçlarınız için bir teklif almak üzere bizimle iletişime geçin ve iş birliğimizin tadını çıkarın.

Bizi Takip Edin!

Keşfetmeye devam edin ve bizi sosyal medyada takip edin, en yeni tasarım ve baskı trendlerini kaçırmayın!

İletişime Geçin.

Herhangi bir sorunuz varsa veya özel bir talebiniz için, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin; buradayız!

BİLGİ ALIN

0543 563 17 27